opublikowano: 31-05-2016

Krok Po Kroku poznajemy Polskę- wycieczka do Krakowa

Uwaga! Uwaga!
Organizujemy wycieczkę do Krakowa :)
Zapraszamy osoby posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności powyżej 16 roku życia mieszkające na terenie Województwa Dolnośląskiego. Osoby poruszające się samodzielnie.
Ilość miejsc-21,

Termin: 04.07.2016-10.07.2016
Koszt udziału w wycieczce wynosi 100zł. . Płatności należy dokonać po otrzymaniu potwierdzenia zakwalifikowania uczestnika na wycieczkę.

Gwarantujemy: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę wolontariuszy i opiekunów.
Będziemy zwiedzać: Wawel, Barbakan, Smok Wawelski, Muzeum Czartoryskich, Plac Biskupi, Brama Floriańska, Krypta Zasłużonych, Starówka-Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki, ogr??d botaniczny, Kopalnia Soli w Wieliczce.

Zapisy: od dnia 02.06.2016 w biurze Fundacji, należy wypełnić formularz. Będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo udziału w wycieczce mają podopieczni naszej świetlicy, którzy uczęszczają do świetlicy regularnie.
Wszelkich informacji udziela Ola Tukaj tel. 501-127-401
"Krok Po Kroku poznajemy Polskę!"